Koniec wieńczy dzieło! Jedziemy do Dąbrowy po zwycięstwo

W sobotę o godzinie 18.00 w Dąbrownie Białostockiej zagramy ostatni w tej rundzie mecz. Mecz jest o tyle istotny, że wygrana daje nam realną szansę na zajęcie 2 miejsca w rozgrywkach. Nasz awans w tabeli jest jednak uzależniony od niepowodzenia Puław. Koniec wieńczy dzieło, dlatego też postaramy się zamknąć  sezon mocnym akcentem. Oczywiście w grę wchodzi tylko zwycięstwie.

Nasz sobotni rywal w poprzednim meczu przegrał z drużyną z Łodzi. Najskuteczniejszymi zawodnikami spotkania byli: Mateusz Jurgilewicz (7) i Mateusz Bruszewski (5). KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli, mając na koncie 15 punktów.

 

 – Z drużyną z Dąbrowy w obecnym sezonie spotykamy się po raz trzeci. Zespół ten jest wymagającym przeciwnikiem. Mimo, iż dwukrotnie byliśmy od nich lepsi  zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas bardzo trudny mecz.  Od pierwszej minuty musimy grać na 100% i dołożyć wszelkich starań by w pełni zrealizować założenia taktyczne. Zakładam, iż moi podopieczni uskrzydleni zwycięstwem z SPR Handball Płock wyciągną wnioski z ostatniego meczu wyjazdowego w Warszawie i zagrają 2 równe połowy.  Zawodnicy są w pełni sił, na szczęście w drużynie nie ma kontuzji  – informuje trener drużyny Jerzy Markiewicz

 

Dziękujemy sponsorom

Drużyna dziękuje swoim sponsorom: Gmina Zwoleń, Enea Wytwarzanie, Powiat Zwoleński, Lobo, Skoczek, Korporacja Budowlana Darco, Metrol, P.H.U. EXODUS, Kowalczyk, Krawiec Tractor, DomOgród24, Auto – SERVICE, Tanioch, SGB Bank Spółdzielczy Zwoleń, ZOR Zakład Obrotu Rolnego, SportOVO, Medica, Bestdach, Domino-Znak, Elsan, A.F. Trans Plus, GiGA KOMPUTER, Rozmaryn, Zajazd Fraszka. 

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz