60 minut wspaniałego
0 minut emocji i 60 minut wspaniałego dopingu KIBICÓW obu zespołów, piękne i przede wszystkim widowiskowe akcje ofensywne, twarda gra obronna – to wszystko można było zobaczyć na meczu derbowym pomiędzy Enea Orlętami Zwoleń a MTS Liderem Radom. Początek meczu lepiej ułożył się dla gospodarzy, którzy w 15 minucie prowadzili 8-6. Jednak kilka strat piłki, niecelne rzuty i słabsze chwile w obronie sprawiły, że w 25 minucie to goście cieszyli się z 6 bramkowej przewagi (10-16). Ostatnie pięć minut pierwszej połowy to zdecydowanie lepsza gra Orląt, którzy niesieni niesamowitym dopingiem swoich kibiców doprowadzili do wyniku 15-17. Druga część meczu to ciąg dalszy odrabiania strat – już w 36 minucie zawodnicy Enea Orląt Zwoleń doprowadzili do remisu 20-20. Kolejne minuty to dobra gra Orląt w ataku I obronie- co skutkowało objęciem prowadzenia w 49 minucie 31-25. Końcowy wynik to zwycięstwo Enea Orląt 35-32. Nagrodę dla najlepszego zawodnika Orląt ufundował Pan Mirosław Choluj- Sekretarz Gminy Zwoleń, a otrzymał ją zdobywca 13 bramek – Eryk Figura. Pozostałe bramki zdobyli: Tymon Kamiński , Daniel Stępień, Gabriel Olichwiruk i Michał Sałbut po 4, Norbert Maksymczuk i Sebastian Stępień po 2, Kacper Tuszyński i Marek Starzec po 1. Cieszymy się ze zwycięstwa i jesteśmy dumni, że możemy grać przed taką publicznością. Kolejny raz nasi fani udowodnili, że są najlepsi!!!! Do zobaczenia na ostatnim meczu w sezonie 2025/2026 – 09.05.2026 – naszym rywalem będzie Pabiks Pabianice.
