Bolesna Porażka
Niedzielne mecze zespołów Enea Orląt Zwoleń dostarczyły kibicom sporej dawki emocji. Najpierw drużyna trenera Krzysztofa Stypińskiego na rozgrywanym w Radomiu turnieju o mistrzostwo Mazowsza pokonała Victorię Piaseczno 25-24 oraz MTS Lidera Radom 27-22. Bramki dla Orląt zdobyli Igor Wierzbicki 8, Michał Kapciak 5, Adam Jeziorkowski 1, Oskar Tarabasz 1, Jan Markowski 14, Antoni Woźniak 3, Krzysztof Molendowski 12 i Michał Grzeszczyk 8. Przed naszymi młodymi zawodnikami ostatni ligowy turniej na który serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej – 10.05.2026 (niedziela) w Zwoleniu .
Mecz z liderem I ligi regionalnej- zespołem KSSPR Końskie pomimo końcowej porażki 29-32 praktycznie przez cały czas trzymał komplet publiczności w napięciu. Toczył się on przy minimalnej przewadze gospodarzy, ale w 55 minucie na tablicy widniał remis 28-28. Końcowe minuty spotkania lepiej wytrzymali gospodarze, który odnieśli końcowy sukces i zapewnili sobie udział w Turnieju Mistrzów – gratulacje! Dla naszego klubu bramki zdobyli Tymon Kamiński 1, Norbert Maksymczuk 6, Daniel Stępień 4, Sebastian Stępień 6, Michał Sałbut 7, Gabriel Olichwiruk 1, Kacper Tuszyński 2, Adam Lubawy 1 i Igor Domagała 1. Warto wspomnieć o fenomenalnym dopingu zwoleńskich kibiców, za który bardzo dziękujemy. Kolejna szansa na punkty dla Enea Orląt Zwoleń będzie 28.04 kiedy w zmierzymy się z MTS Liderem Radom (godzina 19.30). Serdeczne zapraszamy!
