Ostatni mecz w Sezonie
Kończący rozgrywki I Ligi Regionalnej w sezonie 2025/2026 mecz Orląt z drużyną pabianickiego Pabiksu przyniósł licznie zgromadzonym kibicom sporą dawkę emocji. Początkowo układał się on po myśli gospodarzy, którzy w 15 minucie objęli prowadzenie 8-4. Jednak nasi goście do przerwy praktycznie odrobili straty i pierwszą część spotkania zakończyła się sukcesem Enea Orląt Zwoleń 13-12. Początek drugiej odsłony tego meczu również należał do gospodarzy, którzy w 40 minucie ponownie prowadzili 19-14. Jednak kilka błędów w ataku pozwoliła zawodnikom Pabiksu zniwelować nasz prowadzenie i w 54 minucie prowadziliśmy jedynie .21-20. Końcówka spotkania należała jednak do gospodarzy, którzy ostatecznie odnieśli zasłużone zwycięstwo 25-22. Bramki dla Enea Orląt Zwoleń zdobyli Eryk Figura 6, Tymon Kamiński 4, Norbert Maksymczuk, Marek Starzec, Michał Sałbut po 3, Daniel Stępień, mateusz Seroka po 2, Kacper Tuszyński, Filip Sałbut i Szymon Cieciora po 1. Tradycyjnie nagrodę dla najlepszego zawodnika zespołu Orląt ufundował Pan Mirosław Chołuj – Sekretarz Gminy Zwoleń a otrzymał ją nasz bramkarz Emil Wiejak. Po spotkaniu miało miejsce kilka ciekawychwydarzeń- najpierw nagrody z rąk Pana Arkadiusza Sulimy Burmistrza Zwolenia oraz Pana Andrzeja Skorka Starosty Zwoleńskiego otrzymali juniorzy Orląt, którzy fantastycznie zaprezentowali się w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski i awansowali do najlepszej ósemki w kraju. Następnie miała miejsce uroczystość pożegnań zawodników kończących przygodę z piłką ręczną. Ogromne brawa od kibiców oraz podziękowania ze strony władz samorządowych i zarządu klubu otrzymali: Marek Starzec, Adam Lubawy, Mateusz Seroka oraz Kacper Tuszyński. Dziękowaliśmy im za ogrom emocji, które przez lata dostarczali, za zaangażowanie i walkę oraz za wkład w rozwój naszego klubu.
