Świetne informacje spływają z Warszawy !
Z bardzo dobrej strony pokazali się w ligowym meczu zawodnicy Enea Orląt Zwoleń, którzy w niedzielę pokonali w Warszawie groźny zespół Warszawianki 21-32. Nasi gracze dominowali od początku spotkania i do przerwy osiągnęli bezpieczną przewagę 11-21. Najwięcej bramek rzucił Tymon Kamiński 7. Z kolei podopieczni trenera Krzysztofa Stypińskiego swoje ligowe mecze rozgrywali w dalekim Sierpcu. Pomimo dobrej gry musieliśmy uznać wyższość rywali, tj. MKS Mazur Sierpc 22-24 i warszawskiej Wilanowii 22-35.
Kolejne dobre informacje napłynęły ze strony Warszawsko Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej, który powołał na Turniej Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży dwie zawodniczki Enea Orląt Zwoleń – gratulacje dla Igi Bednarczyk i Ani Szarpak- trzymamy kciuki za ich dobre występy w dniach 20-22.03.2026 na turnieju w Elblągu.
I na koniec gratulujemy trenerowi Kacper Tuszyński objęcia w sezonie 2026/2027 Kadry Mazowsza młodziczek!!!
